توضیحات کامل :

پکیج آموزشی درمانی مراقبه و ریلکسیشن در 26 صفحه ورد (word) قابل ویرایش با فرمت docx

 

ویژگی های منحصر به فرد این فایل:

  • 26 صفحه ورد (25 صفحه متن و توضیحات و 1 صفحه منابع پایانی)
  • نوع تایپ متن: کاملا استاندارد و قابل ویرایش
  • دارای منبع پایانی معتبر و به شیوه  APA
  • قابل اجرا به صورت آموزش گروهی و فردی و دارای توضیحات و اقدامات کامل هر جلسه
  • آماده سازی توسط دکتری روان شناسی
  • اندازه فونت 14 از نوع b lotus و فاصله خط 1 و نیم
  • ویژه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری روان شناسی، علوم تربیتی و سایر رشته های مرتبط و همچنین قابل استفاده برای مشاورین و درمانگران   
  • پشتیبانی تخصصی (هرگونه سوال تخصصی شما در زمینه این فایل جواب داده می شود)

 

این پکیج (پروتکل) یک فایل کامل در زمینه آموزش و درمانی مراقبه و ریلکسیشن می باشد.

 

خلاصه ای از جلسات درمانی پکیج مورد نظر:

شروع جلسات آرامش آموزی

 شماره یک

    با نفس های عمیقی که به تو آرامش می دهد، شروع می کنیم. مشکلات، افکار و ترس ها را بیرون بریز. درست مثل اینکه آنها را در بادکنکی دمیده ای وبه دست باد می سپاری. وقتی آماده شدی، اگر چشمانت را تا به حال نبسته ای به آرامی ببند و حالا بگذار موجی از آرامش سراسر بدنت را فرا گیرد. می توانی این احساس را گسترش دهی واگر دوست داری رنگی را که به تو آرامش می دهد، با این احساس همراه کنی و اگر باز میل داری کلمه ای مثل سکوت یا آرامش را خودت تکرار کن. بگذار آرواره، گردن و شانه هایت از تنش رها شود.

    از تو می خواهم تلاش کنی وبه خاطر بیاوری که در یک کلاس درس نشسته ای، مدرسه ای با نیمکت های چوبی قدیمی، یک بخاری گرم و مطبوع و یادگارهایی که روی نیمکت ها کنده شده اند. صدای همکلاسی هادر اطراف توبه گوش می رسد. معلم در پای تخته سیاه درس را با گچ روی تخته می نویسد. وقتی تخته سیاه پر می شود و درس ها نوشته شد، او تخته پاکن را بر می دارد و تخته را پاک می کند. حالا تواین کار را بکن. صفحه ضمیر خاطر خود را پاک کن و تخته سیاه ذهنت را پاکیزه کن. درست مثل این که برای درس جدید و تجارب جدید آماده می شوی.

    زمانی که صفحه ذهنت را برای تصورات، کلمات ودرس های جدید آماده کردی ما به یک سفر خواهیم رفت.  می دانی عازم کجا هستیم ؟ ماهیچ جای خاصی نمی رویم. به گوشه ای از دنیا می رویم که مال توست، جای مخصوص تو با رنگ های زنده، بوهای خوش و صدها، خودت را در آن جایی که برای خودت تصور می کنی قرار بده حالا تو در آن جا هستی. یک کمینگاه و محل ساکت پیدا کن که بتوانی در آن جا کاملا راحت باشی واستراحت کنی. لحظه ای در آن جا برای جذب انرژی زمین و آسمان توقف کن وزمانی را صرف شفا دادن خودت کن. اگر در آن جا مشکلی در بدن یا فکرت روی داد، به خودت توجه کن تا آن را از بین ببری. با هر روشی که دوست داری این کار انجام بده دوباره به خودت توجه کن. تنها در این جاست که تو می دانی کجا هستی.

سکوت، (50 الی 60 ثانیه همراه با پخش موزیک)

وقتی این کار را انجام دادی، خودت را آماده کاری کن. ما می خواهیم  پلی از پناهگاه تو به سوی دنیا بزنیم حالا برای این کار آماده شو. همه اجزاء وجودت را آماده سفر کن واگر چیزی در تو دارد که نیاز به ترمیم دارد، آن ها را با علاقه ترمیم کن. بعد نگاهی به پلی که ساخته ای بینداز، چقدر وسیع، چقدر بزرگ وچقدر قوی است.

زمانی که تو شروع به عبور از پل نمودی، همه افراد زندگی تو ظاهر خواهند شد. دوستان، فامیل، همکاران، مردمی که انواع واقسام روابط را با آنها داری. آن ها را به حال خودشان رها کن. نگاه کن وببین چه تغییری در احساست نسبت به آن ها رخ می دهد. درحال حاضر هر احساسی که داشته باشی، مناسب است.

زمانی  که آن را کامل کردی، به راهت ادامه بده. ولی اگر احتیاج داری که آن جا بمانی می توانی باز هم به آن ها برسی. هم چنانکه در راهت به سمت پایین گام بر می داری، می توانی خانه قدیمی با باغی وایوانی در کنارش ببینی. به باغ برو واز پله های ایوان بالا برو ووارد خانه شو اتاق نشیمن را پیدا کن، زمانی که آن را پیدا کردی برای یافتن صندوقی به اطراف نگاه کن.