توضیحات کامل :

دانلود پاورپوینت آموزشی مدیریت ارتباط با مشتری جهت رشته مدیریت در قالب 138 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

 

 

 

مقدمه

 

ما در محيطي متغير و  رقابتي  زندگي مي كنيم كه در آن تحقق منافع مشتريان بسيار مشكل مي باشد.

 

استراتژي CRM هم اكنون به عنوان محركهايي براي كارهاي گروهي درون و برون سازماني بكار مي روند كه توسط آنها بتوان كار را بهبود بخشيد. اين دوره به شما كمك مي كند كه موضوع CRM را از يك سطح استراتژيك تا پياده سازي عملي درك نمائيد.

 

يك استراتژي CRM ميتواند بهبود قابل ملاحظه اي در سودبخشي و هم چنين رشد و ثبات كار داشته باشد. هر سازماني با هر طيفي از مشتريان مي تواند از اين دوره  بهره مند شود.

 

 

CRM چیست ؟

برای CRM  چند تعریف متصور است که عبارتند از :

 

1- مدیریت ارتباط با مشتریان ، یک استراتژی کسب و کار به منظور انتخاب و مدیریت ارزشمندترین ارتباط با مشتریان است .CRM نیازمند یک فلسفه مشتری محور و فرهنگ پشتیبانی از فرآیندهای موثر بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش در سازمان است .

 

2-  CRMاز سه بخش تشکیل شده است. مشتری،روابط و مدیریت. منظور از مشتری، مصرف کننده نهایی است که در روابط ارزش آفرین نقش حمایت کننده را دارا است. منظور از روابط، ایجاد مشتریان وفادارتر و سودمندتر از طریق “ارتباط یادگیرنده” است. مدیریت ،خلاقیت و هدایت (رهبری) یک فرآیند کسب و کار مشتری مدار و قراردادن مشتری در مرکز فرآیندها و تجارت یک سازمان است .

 

 

 

عنوان :

مقدمه

CRM  چيست ؟

موارد مهم جهت محقق شدن اهداف CRM

نتايج محقق شدن اهداف CRM

اهداف CRM

موارد مهم جهت محقق شدن اهداف CRM

نتايج محقق شدن اهداف CRM

محركهاي CRM

دورنماي رقابتي، تغيير و تضاد منافع

چگونگي ارزيابي سازمانها

انتظارات  مشتريان

مشتريان آينده

تصمیم سازنده تکنولوژی

چارچوب CRM
Integration & Balance

انتظارات مشتريان

ارزيابي ارزش آينده مشتريان

بصيرت، اهداف و استراتژيCRM  چيست ؟

و...